Projektowanie stron internetowych

Profesjonalne wykonanie w korzystnej cenie! Strony internetowe Jaworzno

Projektowanie stron

Strona internetowa z podstawowym pozycjonowaniem już od 500zł!

Reklama w sieci

Bądź rozpoznawalny w sieci! Reklamy Adwords, Facebook, OLX oraz więcej!

Administracja stron

Zajmij się rozwijaniem swojego biznesu - ja będę opiekował się Twoją stroną!

Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe Jaworzno – Zaprezentuj swój biznes w internecie, pomogę Ci w tym!

Dlaczego ja?

Do każdego projektu podchodzę indywidualne.
W mojej ofercie nie ma ograniczeń co do ilości dodanych podstron, czy też informacji znajdujących się na każdej z nich. Strony które tworze są w pełni responsywne - to znaczy, że wyświetlają się prawidłowo również na telefonach czy tabletach. Każda strona jest wyceniana osobno, na podstawie pracy jaką muszę włożyć w jej wykonanie, a ceny najprostszych stron zaczynają się już od 400 zł. (+ cena hostingu oraz domeny ok. 60zł.)

Zakres pracy

Do zakresu mojej usługi należy kompletna budowa strony, wraz z ustawieniem hostingu oraz zarejestrowaniem domeny. Ponadto zaprojektowanie strony to nie wszystko. Każda z zaprojektowanych przeze mnie stron internetowych dostaje kompleksowy opis SEO związanych z jej pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Dzięki temu nie będzie konieczności kupowania osobnych usług pozycjonowania strony! Dodatkowo, strony projektowane przeze mnie posiadają certyfikat SSL

Przeprojektowanie

Jeżeli posiadasz już swoja stronę internetową, ale chciałbyś zmienić jej wygląd, lub inne rzeczy z nią związane skontaktuj się ze mną. Jeżeli strona jest zrobiona przy pomocy WordPressa mogę ją przeprojektować (lub zaprojektować od nowa przy użyciu tego CMS). W zależności od trudności związanych z jej przeprojektowaniem, cena za projekt strony może wzrosnąć.  

Jak to wygląda?

Na początku potrzebuje jak najwięcej informacji dotyczących tego, co strona ma prezentować, by przygotować wstępny projekt strony. Jeżeli projekt będzie pasował, to przedstawiam kosztorys strony oraz wszelkie szczegóły z nią związane. Po zaakceptowaniu ceny za mój projekt rejestruje wybrana przez klienta domenę, zamawiam serwer oraz tworzę ostateczną wersję strony. Przez tydzień po skończeniu strony oferuję darmową zmianę części jej treści (np. dodanie, lub usunięcie jakiejś informacji/oferty ze strony). Klient dostaje ode mnie wszelkie dane związane z logowaniem do strony.

CMS

Tworzę strony przy użyciu prostego w obsłudze CMS (system zarządzania treścią) - WordPress. Posiadając podstawową wiedzę w temacie stron internetowych, będzie możliwa edycja zaprojektowanej przeze mnie strony we własnym zakresie. Niestety nie projektuje stron innych, niż te oparte na WordPress'ie.

Gwarancja

Usługę oferuję w oparciu o umowę o dzieło w której zawarte zostaną wszystkie najważniejsze informacje oraz terminy. Czas wykonania strony jest zależny od zakresu pracy. Maksymalny czas oczekiwania na stronę to 10 dni - z reguły około 2-3 dni od zaakceptowania ceny za projekt. Działam na terenie Jaworzna oraz okolic. Strony mogę zrobić "na odległość", natomiast z oczywistych względów wszelkie zdjęcia dotyczące strony (o ile takowe mają być zawarte na zamówionej przez Państwa stronie) będą musiały zostać wykonane we własnym zakresie. 

Administracja stron internetowych

Strony internetowe Jaworzno – Rozwijaj swoją firmę, ja rozwinę Twoją stronę www!

Zakres usługi

Po zakupie projektu strony internetowej u mnie, mogę zająć się jej administrowaniem.
Wykupując u mnie miesięczny abonament, będę zawsze do Twojej dyspozycji. Zakres abonamentu to :
- Zmiany informacji na stronie,
- Dodanie bądź usunięcie podstrony,
- Dodanie zdjęć lub galerii,
- Aktualizacja strony,
- Pozycjonowanie jej pod konkretne hasła w wyszukiwarkach
- Doradztwo w zakresie marketingu związanego bezpośrednio ze stroną.
Bez miesięcznego abonamentu każda z tych czynności jest płatna oddzielnie.

Cena abonamentu

Cena abonamentu za miesięczną administracje strony zaczyna się od 250 zł. wzwyż (opłata miesięczna) - na początku każdego miesiąca. Możliwa jest też opłata z góry za konkretny okres czasu (10% zniżki) Niestety, ale nie jest możliwe podanie konkretnej ceny, ponieważ cena ta bezpośrednio zależy od czasu jaki będę musiał poświecić na jej administrowanie.

Rezygnacja

W każdej chwili możesz zrezygnować z dalszego administrowania przeze mnie swojej strony. (na końcu danego miesiąca rozliczeniowego)

Reklama w internecie

Strony internetowe Jaworzno – Zareklamuj się w sieci!

Google ADS

Reklama w Google, to jedno z najlepszych narzędzi reklamowych w sieci. Bądź na pierwszych miejscach wyszukiwań pod branżowymi hasłami! Skonfiguruje oraz będę nadzorował kampanie w Google ADS.

Facebook

Prowadzenie profilu Facebook wraz z płatną promocją. Skonfiguruję oraz będę prowadził kampanię reklamową w serwisie Facebook. Reklama oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy!

Serwisy ogłoszeniowe

Dodawanie ogłoszeń oraz zarządzanie nimi. Najpopularniejsze serwisy ogłoszeniowe m.in. OLX, OTOMOTO, Sprzedajmy itp. Strategia reklamowa wraz z promowaniem ogłoszeń oraz podbijaniem rankingu Twojej strony WWW

Zakres usługi

– Konfiguracja kont reklamowych Google (wraz z Google moja firma)
– Skonfigurowanie kampanii Google ADS oraz jej prowadzenie (szczegółowe statystyki)
– Konfiguracja oraz dodanie ogłoszeń reklamowych w serwisie OLX oraz innych darmowych serwisach reklamowych (50zł/portal)
– Założenie profilu na Facebook’u wraz z jego pełną konfiguracją oraz wszelkimi grafikami.
– Prowadzenie profilu FB – dodawanie postów, promowanie profilu – kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
– Tworzenie oraz konfigurowanie płatnych kampanii na Facebook’u – wraz z kompletem statystyk z każdej kampanii do wglądu.
– Dodanie firmy do wszelkich możliwych baz skupiających firmy z danej branży np.: “Panorama Firm” itp. serwisy
– Objaśnienie co do wszelkich opłat związanych z płatnymi reklamami na FB i Google ADS, oraz głównych mechanizmów, na których te reklamy się opierają. 

Cena

Cena jest zależna od zakresu pracy. Od ok. 300zł/miesięcznie + koszty reklamy w zależności od ich ilości. W pakiecie abonamentowym niższe ceny!

Moje projekty (m.in.) :

Strony internetowe Jaworzno
AMG-Moto.pl - Sprzedaż motocykli
awap
AWAP.com.pl - Serwis samochodowy
Strony internetowe Jaworzno
Awaryjneotwieranie24.com - Ślusarz
Strony internetowe Jaworzno
Podonufrym.pl - Agroturystyka Bieszczady
lockpick
Lockpick24.pl - Ślusarz
illudia
Illudia.pl - Sprzedaż tarniny / produkcja zabawek

Kontakt :

Strony internetowe Jaworzno – TsuDesign 2019