Projektowanie stron internetowych

Profesjonalne wykonanie w korzystnej cenie!

Projektowanie stron www

Prowadzisz firmę i chciałbyś mieć swoją stronę internetową, ale ceny za ich zaprojektowanie Cie przerażają? Skontaktuj się ze mną. Projektuje strony już od 450zł. Zamawiając u mnie stronę nie musisz martwić się jej pozycjonowaniem. Podstawowe pozycjonowanie jest zawarte w cenie. Kliknij poniżej, by poznać więcej szczegołów!

Prowadzenie profilu Facebook

Facebook jest obecnie jednym z najlepszych sposobów na rozreklamowanie biznesu. Aby nasze pieniądze nie zostały wydane mało efektywnie, należy w odpowiedni sposób prowadzić profil swojej firmy w tym portalu społecznościowym. Oferuje prowadzenie profilu na Facebook'u tak, by regularnie się rozwijał i przynosił nowych klientów w Państwa firmie!

Administracja strony

Jeżeli nie masz czasu, bądź ochoty zajmować się swoja strona internetową, to za miesięczny "abonament" mogę prowadzić ją za Ciebie! Wykupując go masz gwarancje mojej dyspozycyjności. Prowadzisz biznes, który często zmienia swoją ofertę? Chcesz zmienić treść na stronie, bądź dodać nowe informacje? A może chciałbyś na swojej stronie zawsze mieć najnowsze newsy z branży

Dlaczego warto mi zaufać?

Do każdego projektu podchodzę indywidualne. W mojej ofercie nie ma ograniczeń co do ilości dodanych podstron, czy też informacji znajdujących się na każdej z nich. Strony które tworze są w pełni responsywne – to znaczy, że wyświetlają się prawidłowo również na telefonach czy tabletach. Każda strona jest wyceniana osobno, na podstawie pracy jaką muszę włożyć w jej wykonanie, a ceny najprostszych stron zaczynają się już od 400 zł. (+ cena hostingu oraz domeny ok. 60zł.)

Jaki jest zakres mojej usługi?

Do zakresu mojej usługi należy kompletna budowa strony, wraz z ustawieniem hostingu oraz zarejestrowaniem domeny. Na życzenie klienta mogę zamówić hosting w wybranej przez Niego firmie hostingowej. Ponadto zaprojektowanie strony to nie wszystko. Każda z zaprojektowanych przeze mnie stron internetowych dostaje kompleksowy opis SEO związanych z jej pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Dzięki temu nie będzie konieczności kupowania osobnych usług pozycjonowania strony!

Przeprojektowanie działających stron

Jeżeli posiadasz już swoja stronę internetową, ale chciałbyś zmienić jej wygląd, lub inne rzeczy z nią związane skontaktuj się ze mną. Jeżeli strona jest zrobiona przy pomocy WordPressa mogę ją przeprojektować (lub zaprojektować od nowa przy użyciu tego CMS). W zależności od trudności związanych z jej przeprojektowaniem, cena za projekt strony może wzrosnąć.  

Czy strony robione przeze mnie są łatwe w obsłudze?

Zdecydowanie tak. Tworzę strony przy użyciu prostego w obsłudze CMS (system zarządzania treścią) – WordPress. Posiadając podstawową wiedzę w temacie stron internetowych, będzie możliwa edycja zaprojektowanej przeze mnie strony we własnym zakresie. Niestety nie projektuje stron innych, niż te oparte na WordPress’ie.

Jak przebiega proces tworzenia strony?

Na początku potrzebuje jak najwięcej informacji dotyczących tego, co strona ma prezentować, by przygotować wstępny projekt strony. Jeżeli projekt będzie pasował, to przedstawiam kosztorys strony oraz wszelkie szczegóły z nią związane. Po zaakceptowaniu ceny za mój projekt rejestruje wybrana przez klienta domenę, zamawiam serwer oraz tworzę ostateczną wersję strony. Przez tydzień po skończeniu strony oferuję darmową zmianę części jej treści (np. dodanie, lub usunięcie jakiejś informacji/oferty ze strony). Klient oczywiście dostaje ode mnie wszelkie dane związane z logowaniem do strony.

Gwarancja oraz kontakt

Oczywiście, żeby mieli Państwo gwarancje wykonania przeze mnie strony, podpisujemy umowę o dzieło, w której zawarte zostaną wszystkie najważniejsze informacje oraz terminy. Czas wykonania strony jest zależny od “wielkości strony”. Maksymalny czas oczekiwania na stronę to 10 dni – z reguły około 2-3 dni od zaakceptowania ceny za projekt. Działam na terenie Jaworzna oraz okolic. Strony mogę zrobić “na odległość”, natomiast z oczywistych względów wszelkie zdjęcia dotyczące strony (o ile takowe mają być zawarte na zamówionej przez Państwa stronie) będą musiały zostać wykonane we własnym zakresie. 

Zakres usługi

Po zakupie projektu strony internetowej u mnie, mogę zająć się jej administrowaniem. Wykupując u mnie miesięczny abonament, będę zawsze do państwa dyspozycji. Zakres abonamentu to :
– Zmiany informacji na stronie,
– Dodanie bądź usunięcie podstrony,
– Dodanie zdjęć lub galerii,
– Aktualizacja strony,
– Pozycjonowanie jej pod konkretne hasła w wyszukiwarkach
– Doradztwo w zakresie marketingu związanego bezpośrednio ze stroną.
Bez miesięcznego abonamentu każda z tych czynności jest płatna oddzielnie.

Cena abonamentu

Cena abonamentu za miesięczną administracje strony zaczyna się od 250 zł. wzwyż (opłata miesięczna) – na początku każdego miesiąca. Możliwa jest też opłata z góry za konkretny okres czasu – np. miesięczna opłata wyniesie 300 zł, a przy zapłacie za pół roku z góry cena wyniesie 1680 zł. (10% zniżki)
Niestety, ale nie jest możliwe podanie konkretnej ceny, ponieważ cena ta bezpośrednio zależy od czasu jaki będę musiał poświecić na jej administrowanie.

Rezygnacja z "abonamentu"

Oczywiście w każdej chwili mogą państwo zrezygnować z dalszego administrowania przeze mnie swojej strony. Prosiłbym jedynie o wcześniejsze poinformowanie mnie o rezygnacji.

Reklama na Facebook’u jest obecnie jednym z najlepszych sposobów na wypromowanie swojej firmy/biznesu w sieci. Oferuje Państwu kompleksowe prowadzenie profilu w tym portalu społecznościowym, wraz ze wszelkimi grafikami oraz opisami. Gwarantuje rzetelne, oraz przemyślane prowadzenie profilu w taki sposób, aby regularnie się rozrastał i zyskiwał kolejne polubienia. 

Zakres usługi

Zamawiając u mnie taką usługę dostają państwo :
– Założenie profilu na Facebook’u wraz z jego pełną konfiguracją oraz wszelkimi grafikami.
– Prowadzenie profilu – dodawanie postów, promowanie profilu.
– Tworzenie oraz konfigurowanie płatnych kampanii na Facebook’u – wraz z kompletem statystyk z każdej kampanii dla Państwa do wglądu.
– Objaśnienie co do wszelkich opłat związanych z płatnymi reklamami na FB, oraz głównych mechanizmów, na których te reklamy się opierają. 

Cena

Założenie oraz skonfigurowanie profilu na Facebook’u – wraz z zaprojektowaniem indywidualnych grafik – 350 zł – 550 zł. (w tym 50 zł na płatną reklamę na FB). Jest to cena za założenie profilu oraz pierwszy miesiąc jego prowadzenia.

Założenie oraz skonfigurowanie profilu na Facebook’u – bez mojego projektu graficznego (przy użyciu Państwa zdjęć lub darmowych grafik) – 300 zł ( w tym 50 zł na płatną reklamę na FB). Jest to cena za założenie profilu oraz pierwszy miesiąc jego prowadzenia.

Kolejne miesiące prowadzenia profilu (cena za miesiąc) :
– Plan podstawowy – 300 zł – 350 zł (w tym 50 zł lub 100 zł na płatną reklamę na Facebook’u) – 1 post tygodniowo.
– Plan ulepszony – 450 zł – 550 zł (w tym 100 zł, 150 zł lub 200 zł na płatną reklamę na Facebook’u) – minimum 2-3 posty tygodniowo.

W obu powyższych planach oprócz dodawania postów i konfiguracji reklam związanych z profilem prowadzę rozmowy z odwiedzającymi profil, odpowiadam na komentarze, przekazuje Państwu wszelkie zapytania od użytkowników oraz pozyskuje wyświetlenia i polubienia Państwa profilu. Na życzenie, za dodatkowa opłatą mogę prowadzić konkursy oraz odpowiadać użytkownikom, którzy bezpośrednio zadadzą pytania co do Państwa oferty (oczywiście odpowiadać będę w taki sposób, w jaki sobie Państwo zażyczą).

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Moje projekty (m.in.) :

Strony internetowe Jaworzno
AMG-Moto.pl - Sprzedaż motocykli
awap
AWAP.com.pl - Serwis samochodowy
Strony internetowe Jaworzno
Awaryjneotwieranie24.com - Ślusarz
Strony internetowe Jaworzno
Podonufrym.pl - Agroturystyka Bieszczady
lockpick
Lockpick24.pl - Ślusarz
illudia
Illudia.pl - Sprzedaż tarniny / produkcja zabawek

Kontakt :